Eğitim Programlarımız

 Beylikdüzü British Culture; yeni bir dil öğrenmek isteyen her öğrenciye sınırsız destek sunmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere tüm dillerde konuşturmaya yönelik eğitimi esas alır. İngilizce, Sınav İngilizcesi ve İş İngilizcesinin yanı sıra, havacılık, mühendislik, sağlık vb. alanlarda; uzman hocalar ile ‘Sektörel İngilizce’de de son derece iddialıdır.

Sınav İngilizcesi ; TOEFL, IELTS, TOEIC, PET, KET, YDS, LYS5 gibi sınavları içermektedir. Bu sınavlara yönelik grup derslerimiz ve özel derslerimiz vardır. Ancak YDS ve LYS5 gibi sınavlar grup derslerine daha müsaitken, Uluslararası Sınavlar kapsamında değerlendirilen TOEFL, IELTS vb. sınavlarda öğrencilerimiz ‘Kişiye Özel Eğitim’ Programlarında çok daha fazla verim almaktadır. Alanında uzman Türk ve Yabancı Hocalar tarafından verilen bu eğitimler; tamamen öğrenci odaklı hazırlanır. Amaç; öğrencinin iyi olan dil becerilerinin daha da geliştirimesi ve eksik olan taraflarının geliştirilip – sınava hazır hale getirilmesidir.

İngilizcenin yanı sıra diğer dillerde de, özellikle; Almanca, Türkçe, Rusça ve Fransızca derslerimiz hali hazırda devam etmektedir. Almaca dilinde özellikle ‘Aile Birleşimi’ için çok talep almaktayız. Bir çok öğrencimizi mezun edip, Almanya’ya gönderdik bile…

Fransızca derslerimiz ise, özellikle Fransız Okullarında okuyan öğrencilerimize ders desteği amaçlıdır. Bunun yanı sıra, ülkemizdeki çeşitli Fransız Firmalarında çalışan -özellikle kozmetik firmaları – öğrencilerimize yönelik ‘kişiye özel eğitimler’ vermekteyiz.

Turkish For Foreigners – We have programmed these lessons either group or private lessons. If you want to attend group lessons you have to follow the programme, but if you want to take private lessons, everything will be programmed according to you and your schedule…