British Culture – İngiliz Kültür®  Dil Okulları yabancı dil eğitiminde 105. yılını geride bırakan, Türkiye genelinde 135, yurtdışında 6 temsilciliği ile her yıl başarıyla eğitimlerini tamamlayan yaklaşık 150.000 öğrencisiyle, Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisidir.

Bu ailenin bir parçası olan British Culture Beylikdüzü şubesi olarak biz de öğrencilerimizi sürekli gözetim altında tutmakta ve öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirmek için uyguladığımız sistemlerle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktayız. Beylikdüzü İngilizce Kursu Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan kadromuz ile kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanımlara sahip bir kurumdur. Skills dersleri, aktivite sınıfları, konuşma sınıfları ve öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği hizmetlerle, en kısa ve en kalıcı öğretim programı ile öğrencilerinin her zaman yanındadır.

Beylikdüzü British Culture, ülkemizde ve dünyada temsilcilikler veren, yabancı dil eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleri ile sürekli yenilemeyi amaç edinmiş bir eğitim kurumudur. Eğitimlerini uzmanlar tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde uygulayan köklü bir markadır. Amacı, evrensel bir dil olan İngilizceyi öğrencilere kalıcı, eğlenceli, modern yöntemlerle çok daha kısa zamanda öğretebilmektir.


Peki Nasıl?

  • Fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir.
  • Her seviyeden iletişimin kurabildikleri “Konuşma odaklı” bir dil eğitimi verir.
  • Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-Active metodu ile diğer eğitim metotlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.
  • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim programı ile uluslararası standartları öğrencilerine sunar.
  • verifymyportfolio.com web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkânı sağlar.
  • Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunar.
  • Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alır.