berkay balcıoglu
berkay balcıoglu
2022-01-05
Eylul ayindan beri ingilizce kursuna geliyorum.personel iletisimi , ögrenciler ve ögretmenleriyle bence beylikduzunun en iyisisiniz.
Hakan Abram
Hakan Abram
2022-01-05
Güler yüzlü insanlarla kaliteli eğitim almak istiyorsanız hiç düşünmeyin derim. Beklentimden fazlasıyla karşılaştım teşekkürler British Culture 😍
Esmira Mammadova
Esmira Mammadova
2021-12-24
Benim için her biri çok değerli olan profesyonel ve güler yüzlü bir ekip. Aile, arkadaş sıcaklığında bir ortam. Eğitim aldığım sürece her yeni kurda tanıştığım bir birinden değerli ve işinin ustası hocalarıyla , yaş ,dil, din, ırk seçimi yapmadan dersleri sevdirerek ve yormadan anlatan ve her kese tam eminlikle tavsiye ede bileceğim tek adres. Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım. Her zaman işlerinizde başarılar dilerim ve her birinize Saygı ve Sevgiyle teşekkür ederim..
Seckin Doganli
Seckin Doganli
2021-12-07
I have started taking German classes in September 2021 at British Culture to improve my career opportunities. I have inquired to several different schools available in the area before making my decision. It was one of the best decisions I have made in 2021. German classes with Mr. Fatih Yolcu helped me to steadily progress in German language.Herr. Fatih Yolcu ist am besten Deutsch Lehrer in Istanbul. Deutschunterrichts mit er in British Culture gefallen mir so schön. Jetzt habe Ich viele Sache auf Deutschland Kultur gelernt.
hilal gönç
hilal gönç
2021-11-23
Ben bu kurumun ingilizce kursuna 2 aydır gitmekteyim ve hem öğretim görevlileri olarak hem de kurs yetkilileri olarak çok ilgililer. Eğitim bakımından öğretmenlerin deneyimlerine güvenebilirsiniz ben ingilizceyi öğrenemeyeceğimi düşünüyordum ama çok iyi anlatıyorlar ben çok memnunum.
Yasemen Şahin
Yasemen Şahin
2021-11-17
İyi ki dediğim bi kurum önceden tecrübe ettiğim kurumlardan sonra British Culture tabi ki doğru adres🙏🏻Ve tabi ki sabırla öğreten öğretmenlerimiz🌸kocaman bi ailenin içinde gibiyim 🙏🏻🕊
Mohsin Raza
Mohsin Raza
2021-11-07
Wonderful Place
Amirkia Alizadeh
Amirkia Alizadeh
2021-10-20
Burada aldığım derslerden ve iletişim şeklinden gayet memnunum👍🏻
damla bilgir
damla bilgir
2021-10-20
Tercih edebileceğiniz kaliteli bir kurum ..