British Council Test Venue / IELTS Kayıt ve Test Merkezi

Beylikdüzü British Culture İstanbul 3. Bölgede IELTS kaydı gerçekleştirip, sınava girebileceğiniz tek kurumdur.

British Culture Beylikdüzü IELTS Kursu sınava yönelik okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin üzerine temellendirilen derslerden oluşmaktadır. IELTS dersleri alanında deneyimli, uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. IELTS sınav eğitiminde deneyimli akademik kadromuzun verdiği hazırlık programlarımız, bire-bir eğitim ve grup eğitimleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

IELTS Özel Ders Programları

Beylikdüzü British Culture’da IELTS Özel dersleri, öğrencinin katılacağı seviye belirleme sonucu ve IELTS sınavı hedef puanı doğrultusunda planlanmaktadır.

Öğrencinin kaç saat derse ve nasıl bir programa ihtiyacı olduğu belirlendikten sonra planlama yapılır. Ders gün ve saatleri öğrencinin ve eğitmenin uygun olduğu günler doğrultusunda hazırlanarak gün ve saatler açısından grup derslerine kıyasla daha fazla esneklik sağlamaktadır. Eğitim programındaki temel hedef, bire bir dersler neticesinde öğrenciyi direkt olarak hedef puanına ulaştırmaktır.

Beylikdüzü British Culture’ın bu anlamdaki başarı oranı %90’ın üzerindedir.

IELTS Kursu Hazırlık Grup Eğitimleri  ve Seviyeleri

IELTS Sınavına Hazırlık programlarımız 9 hafta sürmektedir. 9 hafta süren programımız akademik takvimimizin uygun olduğu tarihlerde açılmakta ve haftada 8 ders saati toplamda 72 ders saatinden oluşan eğitim programı sunmaktadır.

Genellikle hafta sonları düzenlenen bu programlarımız iki ayrı seviyede açılmaktadır.

Hedef puanları 6,5 üzeri olan öğrencilerimiz / A+  sınıflarında

Hedef Puanları 5,0 – 6,5 olan öğrencilerimiz / B+ sınıflarında eğitim alacaktır.

Eğitim programımızdaki hedef IELTS den daha önce almış olduğunuz ya da seviyeniz bağlı olarak alabileceğiniz IELTS puanınızı derslerde verilen teknik ve stratejik ipuçları ile min 0,5, öğrencinin düzenli derse katılımı ve düzenli çalışması +1 – 1,5 puan arttırmaktır. Sınıf eğitimlerinde Akademik / General Ielts ayrımı yapılmadan eğitimler verilmektedir.

 

Cumartesi – Pazar

IELTS – I : 13:00 – 16:10

IELTS – II : 16:30 – 19:40