Studyshots Education Photography, Photography for University Brochures / Prospectuses, Summer Schools, Lifestyle Photography, Academy Photography, Thomas Angus

Studio Cambridge, İngiltere’nin Cambridge kentindeki en eski dil okuludur. Studio Cambridge, ününü 1954 yılında çalışmaya başladığı yüksek standartları devam ettirmesiyle elde etmiştir. Bugün her yıl dünyanın her yerinden 4000’den fazla öğrenciyi ağırlamanın ayrıcalığını yaşamaktadır.
Okulun ana binası ve merkez ofisi Cambridge, İngiltere’de bulunmaktadır, ayrıca genç öğrencilere İngiltere’deki okullar ve üniversite kampüslerinde 7 yaz kampı ve 1 kış kampı sunulmaktadır.
Studio Cambridge, British Council onaylıdır ve English UK üyesi ve IALC (Uluslararası Dil Merkezleri Derneği) üyesidir. Studio Cambridge, 2012’de Bağımsız Okullar Teftiş Kurulu (ISI) tarafından denetlenmiştir ve bu denetim 2013’te güncellenmiştir. ISI okulları eğitim, sağlık ve yönetim olmak üzere üç alanda denetlemekte ve 1 ile 4 arasında puan vermektedir. Studio Cambridge, üç alanda da 1 (en iyi puan) almıştır.
2016 yılının Haziran ayı itibarıyla da İngiliz Kültür® Derneği Dil Okulları – Beylikdüzü Şubesi (British Culture® Association Language Schools – Beylikdüzü Branch) ile ortak çalışma anlaşması gerçekleştirilmiştir.